Sipzy er en lett, sammenleggbar vannflaske laget for reiser, festivaler og utendørs bruk. Når den er tom, kan den rulles sammen eller brettes ned slik at den enkelt får plass i en veske eller i lommen, slik at du sparer plass. Sipzy er ideell for camping, arrangementer og hverdagseventyr, og er en praktisk og bærbar drikkeløsning som er perfekt å ha med seg rundt. Volumkapasitet: 480 ml.
2,55 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,20 | 11,80 | 11,60 | 11,20 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 2,55 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PP plast, PE plast |
| Størrelse | 36,7 x 11,8 cm |
| Emballasje | 400stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 30x60x55cm |
| GTIN / EAN | 8713159755081 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 394 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 134,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 138,00 kr
Fra 275,00 kr
Fra 122,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |