Charon unisex hettegenser den ultimate komfortable stilen. Laget av en 240 g/m²-blanding av bomull og polyester, som gir en perfekt balanse mellom komfort og pusteevne. Den børstede innsiden sørger for en myk og behagelig følelse, mens flatstrikkede ribbestrikkede mansjetter og nederkant bidrar til økt komfort. Den justerbare snoren i hetten gir en personlig passform, og kengurulommen tilfører både funksjonalitet og et moderne, urbant uttrykk. I tillegg gir de innvendige alternativene mulighet for personlig merkevarebygging eller tilpasning på innsiden av hettegenseren. Enten du slapper av hjemme eller er på vei ut på eventyr, er Charon-hettegenseren den ideelle følgesvennen for enhver anledning.
0,43 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 310,00 | 300,00 | 290,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL | |
| 5XL |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtrykk | 0,43 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 50% Bomull og 50% Polyester, 240 g/m2 |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 53x37x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159551805 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| XS | 165 |
| S | 647 |
| M | 2293 |
| L | 1966 |
| XL | 1152 |
| XXL | 515 |
| 3XL | 58 |
| 4XL | 87 |
| 5XL | 82 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 304,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 214,00 kr
Fra 258,00 kr
Fra 160,00 kr
Fra 214,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |