Overflate med gummifølelse og detaljer i krom
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 46,70 | 39,75 | 37,55 | 36,00 | 35,25 | 34,85 | 34,65 |
Nøytral (00)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 512MB - OEM | |
| 1GB - OEM | |
| 2GB - OEM | |
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM | |
| 16GB - OEM | |
| 32GB - OEM | |
| 512MB - ORIGINAL | |
| 1GB - ORIGINAL | |
| 2GB - ORIGINAL | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 32GB - ORIGINAL |
Grå gaveeske med vindu for USB-minne
Beskytter innholdet på USB-flashstasjonen med passordbeskyttelse.
10 cm ballkjede
Hvis du vil at USB-flash-stasjonene skal ha forhåndslastede filer ved levering.
| Materiale | Plast och kromade delar |
| Høyde | 7 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Lengde | 74 mm |
| Kapasitet | 512MB |
| Størrelse | 20 mmx7 mmx74 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 88,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |