Enkelt og elegant design for nøkkelringen, metallet er Kirksite, en aluminium-sink-kobber-magnesium-legering med gode egenskaper. Fetter av messing.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 46,70 | 39,75 | 37,55 | 36,00 | 35,25 | 34,85 | 34,65 |
Sølv (32)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 512MB - OEM | |
| 1GB - OEM | |
| 2GB - OEM | |
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM | |
| 16GB - OEM | |
| 32GB - OEM | |
| 512MB - ORIGINAL | |
| 1GB - ORIGINAL | |
| 2GB - ORIGINAL | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 32GB - ORIGINAL |
Grå gaveeske med vindu for USB-minne
Beskytter innholdet på USB-flashstasjonen med passordbeskyttelse.
Hvis du vil at USB-flash-stasjonene skal ha forhåndslastede filer ved levering.
| Materiale | Metall |
| Høyde | 4 mm |
| Bredde | 12 mm |
| Lengde | 40 mm |
| Kapasitet | 512MB |
| Størrelse | 12 mmx4 mmx40 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 88,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |