Lastebil i ABS
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 50,50 | 42,65 | 40,30 | 38,65 | 37,80 | 37,40 | 37,20 |
Sort (01)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 512MB - OEM | |
| 1GB - OEM | |
| 2GB - OEM | |
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM | |
| 16GB - OEM | |
| 32GB - OEM | |
| 512MB - ORIGINAL | |
| 1GB - ORIGINAL | |
| 2GB - ORIGINAL | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 32GB - ORIGINAL |
Grå gaveeske med vindu for USB-minne
Beskytter innholdet på USB-flashstasjonen med passordbeskyttelse.
Hvis du vil at USB-flash-stasjonene skal ha forhåndslastede filer ved levering.
| Materiale | ABS |
| Høyde | 9 mm |
| Bredde | 18 mm |
| Lengde | 73 mm |
| Kapasitet | 512MB |
| Størrelse | 18 mmx9 mmx73 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 99,00 kr
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |