Isskrape med stor dekorasjonsflate. Det forsterkede håndtaket sørger for nok press for å fjerne all is på vindusruten. Produsert I Storbritannia av resirkulert plast. Produktet har en spettete finish på grunn av det resirkulerte materialet.
| Antall | 1 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 13,00 | 12,40 | 12,00 | 11,80 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert HIPS plast |
| Størrelse | 21,4 x 2 x 8,8 cmcm |
| Emballasje | 125st |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5.7kg |
| Emballasje | 46x30x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159544616 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 57988 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 95,00 kr
Fra 285,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |