Kartongkniv med sikkerhetsmekanisme. Smart fa bladet kun er fremme når knappen er trykket frem. Minsker risikoen for ulykker
Gul (06)
| Materiale | ABS, Plast, Metall, Karbonstål |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 2,4 cm |
| Lengde | 12,4 cm |
| Størrelse | 2,4 cmx1,4 cmx12,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 22/13.89 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 60/600 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx44 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI854506 | 26887 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 82,00 kr
Fra 6,84 kr
Fra 5,94 kr
Fra 20,55 kr
Fra 9,00 kr
Fra 16,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |