Mindre brytebladskniv med stort bruksområde
Hvid (02)
| Materiale | ABS, Karbonstål, POM |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 1,6 cm |
| Lengde | 12,7 cm |
| Størrelse | 1,6 cmx0,9 cmx12,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 11/14.71 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 60/1200 |
| Carton Størrelse | 30 cmx42 cmx29 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI873502 | 5112 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 82,00 kr
Fra 6,84 kr
Fra 5,94 kr
Fra 20,55 kr
Fra 9,00 kr
Fra 16,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |