ABS arbeidslys med 3 LED-lamper og 2 magneter bak. Lyset har to innstillinger: blinkende og konstant. Batterier inkludert.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 2,2 cm |
| Lengde | 15,9 cm |
| Størrelse | 2,2 cmx1,5 cmx15,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 29 cmx39 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, MSDS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI857701 | 8 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 460,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 86,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |