ABS-målebånd med magnetisk side for enkel festing på metalloverflater. Har et 16 mm bredt metallmålebånd med 3 meter lengde, som viser både centimeter og tommer. Inkluderer en trykknapp på oversiden for låsing og utløsing og en polyesterhåndleddsstropp. Pakket individuelt i en brun kartong med illustrasjon.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Metall, Polyester |
| Høyde | 5,4 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 5,4 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx5,4 cmx5,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 103/14.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/120 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx37,5 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI135040601 | 9576 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 38,20 kr
Fra 36,40 kr
Fra 63,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |