ABS multifunksjonelt overlevelsesverktøy. Inkludert: fløyte, kompass, termometer (° F), et lys, speil, forstørrelsesglass og ledning med sikkerhetslukking.
Orange (07)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 4,8 cm |
| Lengde | 10,8 cm |
| Størrelse | 4,8 cmx2,4 cmx10,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 50/12.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx28,5 cmx55 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | MSDS, Battery 2006/66/EC, EN 62471:2008 (LVD), RoHS, PAHs, AZO Dyes/Amines, OEKO, UN38.3, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI836907 | 4981 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 583,00 kr
Fra 293,00 kr
Fra 586,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 664,00 kr
Fra 523,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |