Tote Bag Zenith fra BrandCharger kombinerer holdbarhet, smart organisering og allsidighet i hverdagen i et stilig design. Laget av slitesterke miljøvennlige materialer, er den bygget for jobb, reiser og mer. Den sikre glidelåsen åpnes til smarte oppbevaringsrom med støtsikker polstring for å beskytte og organisere viktige ting hele dagen lang. Tote Bag kombinerer holdbarhet, smart organisering og allsidighet i hverdagen i et stilig design. Laget av slitesterke miljøvennlige materialer, er den bygget for jobb, reiser og mer. Den sikre glidelåsen åpnes til smarte oppbevaringsrom med støtsikker polstring for å beskytte og organisere viktige ting hele dagen lang.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyester |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 29 cm |
| Lengde | 41 cm |
| Størrelse | 29 cmx4 cmx41 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 680/7.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 43 cmx53 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI135599701 | 972 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1214,00 kr
Fra 587,00 kr
Fra 1057,00 kr
Fra 267,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 1018,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |