15,6 " PC sekk med plass til nettbrett og en innvendig nettinglomme med plass til ditt teknologiske tilbehør. Toppklaff for rask tilgang til din PC/nettbrett, sidelomme til vannflaske og en frontlomme for penner, visittkort, minnepinner og snacks.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 440,00 | 420,00 | 410,00 | 400,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 300D i Polyester, Tarpaulin |
| Størrelse | 29 x 45 x 10 cmcm |
| Emballasje | 12st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6.65kg |
| Emballasje | 42x49x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159233091 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1917 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1214,00 kr
Fra 587,00 kr
Fra 1057,00 kr
Fra 267,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 1018,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |