14" PC cover med 6 mm tett skum og plysj fôr for å beskytte enheten samt en reflekterende lapp på forsiden. Case Logic garanti: 25 år.
0,92 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 430,00 | 420,00 | 410,00 | 400,00 |
Solid svart
Praktiske og smarte vesker utformet for å forenkle hverdagen.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,92 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | EVA skum |
| Størrelse | 37,5 x 27 x 3 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 2kg |
| Vekt | 1,9kg |
| Emballasje | 18x38x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159540731 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1499 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 705,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 313,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 1488,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |