15,6" PC sekk med polstret laptoplomme, polstrede justerbare skulderstropper, hovedlomme med glidelås og rulletopp, 2 bærehåndtak og glidelåslomme foran. GRS sertifisert.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 370,00 | 350,00 | 340,00 |
Lynggrå, solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester, 300D Polyester |
| Størrelse | 25 x 43 x 14 cmcm |
| Emballasje | 20st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 46x39x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159553960 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 7431 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 309,00 kr
Fra 644,00 kr
Fra 587,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 1057,00 kr
Fra 783,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |