Laptopväska av RPEt och polyester. Passar 13" laptop. Insidan är vadderad.
Grå (03)
| Materiale | Svamp, 900D nylon polyester, rPET |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde | 35 cm |
| Størrelse | 25 cmx2 cmx35 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 180/6.68 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 42 cmx57 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI70983803 | 510 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 705,00 kr
Fra 900,00 kr
Fra 313,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 440,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |