Kjølebag i resirkulert polybomull (330 gsm) med 23 liters kapasitet. Har to bærehåndtak (3,5 × 60 cm), justerbar skulderstropp (2,5 × 110 cm) med metallspenne og matchende bånd. Isolert med aluminiumsfolie. Inkluderer rPET-etikett på utsiden og en etikett på innsiden.
Blå (05)
| Materiale | Aluminiumsfolie, Resirkulert bomull, rPET |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 39 cm |
| Størrelse | 28 cmx21 cmx39 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 300/14 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 31 cmx60 cmx58 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134953105 | 522 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 151,00 kr
Fra 338,00 kr
Fra 1307,00 kr
Fra 274,00 kr
Fra 151,00 kr
Fra 576,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |