Polyester (600D) rektangulær kjøleveske med ekstra frontlomme med glidelås og nettinglommer på begge sider.
Hvid (02)
| Materiale | Polyester 600D, PE, PEVA |
| Høyde | 27,5 cm |
| Bredde | 20,5 cm |
| Lengde | 30 cm |
| Størrelse | 20,5 cmx27,5 cmx30 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 319/15.1 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 62 cmx66 cmx43 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Food Safe, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI765502 | 760 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 151,00 kr
Fra 1307,00 kr
Fra 576,00 kr
Fra 1324,00 kr
Fra 406,00 kr
Fra 274,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |