PU kjøleveske med frontlomme med glidelås og nettede rom på hver side. Interiøret er foret med hvit kjøligere folie. Vesken har en justerbar skulderstropp.
Grå (03)
| Materiale | PU, Polyester |
| Høyde | 24 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde | 25 cm |
| Størrelse | 16 cmx24 cmx25 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 215/7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx51 cmx29 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI883603 | 917 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 338,00 kr
Fra 274,00 kr
Fra 151,00 kr
Fra 406,00 kr
Fra 253,00 kr
Fra 1307,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |