Ikke-vevet (100 gr / m²) laminert lunsjpose, ser ut som en brun papirpose. Interiøret er foret med aluminiumsfolie, slik at det fungerer som en kjølebag.
Brun (11)
| Materiale | Non woven, laminert, Non-Woven 90g/m2 |
| Høyde | 26,3 cm |
| Bredde | 10,9 cm |
| Lengde | 19,1 cm |
| Størrelse | 10,9 cmx26,3 cmx19,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 49/6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35 cmx39 cmx46 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI899411 | 3468 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 151,00 kr
Fra 1307,00 kr
Fra 576,00 kr
Fra 1324,00 kr
Fra 406,00 kr
Fra 274,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |