Kjølepose i bomull (280 gr/m²) med PEVA innerfôr. Et stort hovedrom med glidelås og en mindre frontlomme.
Naturlig (311)
| Materiale | Polyester, Bomull, PEVA, Sink, Legering, PE skum bønner |
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 22,8 cm |
| Størrelse | 14 cmx20 cmx22,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 150/8.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx46 cmx43 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, SVHC\'s, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI967401311 | 1738 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 151,00 kr
Fra 1307,00 kr
Fra 338,00 kr
Fra 274,00 kr
Fra 253,00 kr
Fra 1630,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |