Laminert papirryggsekk (310 gr / m² papir) med hovedrom med glidelås. Inkludert håndtak og justerbare skulderstropper.
Brun (11)
| Materiale | Papir 300 gsm |
| Høyde | 38,5 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 39 cm |
| Størrelse | 11 cmx38,5 cmx39 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 297/10.15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 42 cmx44,5 cmx45 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | FSC, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo GI826211 | 122 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1214,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 644,00 kr
Fra 783,00 kr
Fra 822,00 kr
Fra 1057,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |