Handlepose i farget bomull (280 g/m²) med 10 cm kile. Maksimal bærevekt: ca. 8 kg. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert.
Sort (01)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 33 cm |
| Bredde | 45 cm |
| Lengde | 10 cm |
| Størrelse | 45 cmx33 cmx10 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 183/14.75 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI116174601 | 5994 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 162,00 kr
Fra 65,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 112,00 kr
Fra 67,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |