Praktisk handlenett laget av myk og slitesterk GRS sertifisert resirkulert filt av høy kvalitet. Med lange vevde bomullshåndtak (30 x 2,5 cm) for optimal bærekomfort, og en ekstra bred bunn for maksimal lagringsplass.
1,38 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 62,00 | 60,00 | 58,00 | 57,00 |
Mellomgrå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 1,38 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 38 x 40 x 12 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 50x41x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159585961 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 14178 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 109,00 kr
Fra 783,00 kr
Fra 783,00 kr
Fra 861,00 kr
Fra 1723,00 kr
Fra 783,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |