Duffelbag med glidelås i naturlig bomull (180 g/m²) og 60 cm håndtak i samme nøytrale farge (5 cm bredde). Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert.
Sort (01)
| Materiale | Bomull 180 g/m2 |
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Størrelse | 42 cmx25 cmx50 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 236/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 46 cmx45 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134951901 | 3799 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 797,00 kr
Fra 814,00 kr
Fra 910,00 kr
Fra 209,00 kr
Fra 1171,00 kr
Fra 287,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |