rPET 300D polyester Ocean Bound sportsveske laget av resirkulert plastavfall samlet fra havet og vevd til et slitesterkt stoff med en strukturert overflate. Har en kapasitet på 33,7 liter med et stort hovedrom med glidelås, en mindre frontlomme med glidelås og en innerlomme med glidelås. Designet med to solide bærehåndtak og en justerbar skulderstropp for allsidig bruk. Inkluderer en Ocean Bound Plastic-etikett på utsiden og en samsvarsetikett på innsiden.
Sort (01)
| Materiale | Polyester 300D, rPET |
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 45 cm |
| Størrelse | 30 cmx25 cmx45 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 500/14.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 38 cmx77 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134935101 | 1962 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 474,00 kr
Fra 933,00 kr
Fra 797,00 kr
Fra 1409,00 kr
Fra 1154,00 kr
Fra 678,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |