Stor reisebag med stort hovedrom med glidelås, frontlomme med glidelås samt justerbar skulderreim.
3,97 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 200,00 | 196,00 | 190,00 | 186,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 3,97 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Polyester |
| Størrelse | 53 x 30 x 27 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 32x58x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159128489 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 8078 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 474,00 kr
Fra 933,00 kr
Fra 797,00 kr
Fra 1409,00 kr
Fra 1154,00 kr
Fra 678,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |