Sportsveske i skinn med glidelås. Innsiden har et lite rom med glidelås. Med to korte skinn- og nylonhåndtak og en justerbar skulderstropp i nylon.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Gummi, Nylon, Lær, Sølvforgylt |
| Høyde | 40 cm |
| Bredde | 22 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Størrelse | 22 cmx40 cmx50 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1600/20.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 54 cmx64 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo GI97181201 | 166 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 933,00 kr
Fra 474,00 kr
Fra 797,00 kr
Fra 1409,00 kr
Fra 1154,00 kr
Fra 678,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |